سئوی وب‌سایت

سئوی اصولی ضروری ترین قدم در دیجیتال مارکتینگ

Make your business shine

خدمات سئو آژانس خلاقیت سکو

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

با سئو مخاطبان بیشتری را روانه وب‌سایتتان کنید

سئو (SEO/Search Engine Optimization) فرآیند بهبود وب سایت شما است به طوری که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنید.

سئو به شما کمک می کند تا افراد غریبه را از موتورهای جستجو جذب کنید و آنها را به بازدیدکنندگان جدیدی در وب سایت خود تبدیل کنید.

استفاده از یک استراتژی سئو صحیح به شما کمک می کند تا وب سایت شما، زمانی که مردم به آن نیاز دارند، به راحتی در صفحات اول موتورهای جست و جو از جمله گوگل در دسترس باشد.

 

مزایای سئو

 مزایای سئو شامل افزایش میزان بازدید و ارتقاء رتبه سایت در صفحات نتایج موتورهای جستجو می‌شود. با بهینه‌سازی وب سایت خود نه تنها می‌توانید بازدیدکنندگان فعلی خود را افزایش دهید بلکه می‌توانید مخاطبین جدیدی را هم به سایت خود جذب کنید. در نتیجه، افزایش ترافیک باعث افزایش فروش، درآمد، محبوبیت و شناخت برند شما می‌شود.

بنابراین، سئو یک ابزار بسیار قدرتمند برای هر کسب و کار و وب سایتی است که بخواهد وارد رقابت با کسب و کارهای دیگر شده و به موفقیت برسند. بر این اساس تیم سئو سکو آماده ارائه این خدمت مطابق اصول اساسی سئو و با تضمین کیفیت می‌باشد.

در صورتی که طراحی سایت توسط تیم ما انجام شده باشد، تخفیف ویژه‌ای به منظور انجام سئوی سایت نیز در نظر گرفته می شود.

نمونه وب سایت سئو شده

در شکل روبرو نمونه وضعیت وب سایت www.drmaliherohani.com قبل از انجام سئو و بعد از انجام سئو توسط تیم سئو سکو آورده شده است. در این شکل، نمودار آبی رنگ، تعداد افرادی است که از طریق موتور جست‌و‌جوی گوگل وارد وب سایت شده اند و نمودار بنفش نیز تعداد مشاهده وب سایت در خود گوگل می باشد. واضح است که با اقدامات انجام شده در قالب پروژه سئو از جمله انتخاب کلمات کلیدی مناسب به طوری که با جست‌و‌جوی این کلمات در موتور جستجوگر گوگل، سایت مذکور در صفحه اول نمایش داده می‌شود، تعداد بازدیدها از وب سایت به شکل قابل توجهی رشد نموده است.

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

در تمام مراحل کنار شما هستیم

نکاتی مهم پیرامون سئو

ویژگی های سئو

ویژگی‌های مهم در ارائه خدمات سئو شامل موارد زیر می باشد:

  • شناخت عمیق از قوانین و روش‌های موتورهای جستجو
  • مهارت در انجام تحلیل کلمات کلیدی
  • بهبود فنی و عناصر داخلی و خارجی وب سایت از جمله سرعت بارگذاری صفحه، ساختار لینک‌ها و محتوای آن به صورت روزانه
  • تولید محتوای جذاب، خلاقانه، خوانا و با کیفیت بالا

با توجه به موارد بالا می توان نتیجه گرفت که سئو نویسی یک روند مستمر بوده و نیاز به تلاش و صبر زیادی دارد.

معایب سئوهای ارزان قیمت و آنی

اگر شما خدمات سئو را در گوگل سرچ نمایید آژانس‌های مختلفی ظاهر می شوند که برخی از آن‌ها دارای عناوینی نظیر “انجام سئو با قیمت ارزان” و یا “بالابردن وب سایت شما به صفحات اول گوگل در کلمات کلیدی پرکاربرد در عرض چند روز یا چند هفته” هستند.

اصولا سئو یک فرایند زمانبری بوده که نیاز به تخصص، تجربه و صبر زیادی می باشد.  در بسیاری از موارد مدت زمانی که نیاز است تا فعالیت های انجام شده در حوزه سئو بر روی وب سایت شما تاثیر بگذارد، بسته به عوامل مختلف ممکن است چندین ماه یا چند سال به طول بیانجامد. 

تیم سئو آژانس خلاقیت سکو آماده ارائه این خدمت مطابق اصول اساسی سئو بوده و مطابق زمان بندی مشخص شده در قرارداد سئو، گزارش های سئو که شامل فعالیت‌های انجام شده بر سایت و همینطور نتیجه این فعالیت‌ها در نتیجه بهینه سازی سایت می باشد، به صورت مستمر ارائه خواهد شد.

معایب سئوهای ارزان قیمت و آنی

در سئوهای ارزان قیمت و آنی، استفاده از کلمات کلیدی تقلبی یا کوتاه مدت، لینک‌­دهی اسپمی (ایجاد بک لینک از وب‌سایت‌های نامرتبط) و تولید محتوای کم کیفیت صورت می‌گیرد. تمایل به انجام چنین سئوهایی، دو علت اساسی دارد: ۱) تلاش برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها ۲) عدم آگاهی از معایب و تبعات آن برای وب‌سایت

در رابطه با مورد دوم پاراگراف قبل، در صورت عدم رعایت اصول سئو (استفاده از کلمات کلیدی تقلبی، لینک‌­دهی اسپمی و تولید محتوای کم کیفیت و غیره)، این نوع سئوهای تقلبی معمولاً به سرعت توسط الگوریتم‌های گوگل (الگوریتم ها، معادلات ریاضی موتورهای جست و جو برای خزیدن بر روی وب سایت شما هستند) شناسایی می شوند و در نتیجه با توجه به نقض قوانین گوگل، وب سایت شما جریمه شده و ضمن خارج شدن وب سایت از صفحات اول گوگل، تمامی تلاش های بعدی برای بالا بردن رتبه وب سایت تا مدت ها توسط الگوریتم های گوگل نادیده گرفته خواهد شد. طبیعتا هزینه ای که بعدها برای ارتقای رتبه وب سایت انجام خواهد شد افزایش یافته و کسب و کار، زمان زیادی نیز دور از چشمان جست‌و‌جوگران خواهد بود.

چرا ما؟

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

تیم خلاق

ما یک تیم خلاق هستیم که از چالش‌های جدید با آغوش باز استقبال می‌کنیم

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

طراحی مبتنی بر سئو

تیم حرفه‌ای ما، سایت را مبتنی بر اصول سئو پیاده‌سازی می‌کنند.

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

بهینه سازی

سایت‌ها پس از پیاده‌سازی، به صورت کامل  بهینه‌سازی می‌شوند.

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

امنیت

تیم امنیت سکو، تمام سایت‌ها را قبل از انتشار به طور کامل بررسی می‌کنند.

دنیای مجازی را به ما بسپارید...

خدمات تیم فناوری اطلاعات سکو

تولید محتوا

با تولید محتوای هدفمند و داشتن استراتژی مناسب تولید محتوا، افراد را به رایگان جذب وب سایت تان کرده و آن ها را با خود و خدمات تان آشنا کنید.

طراحی لوگو

طراحی نشان تجاری یا لوگو خلاقانه، حرفه‌ای و منحصر به فرد مطابق استانداردهای بین المللی

شبکه‌های اجتماعی

حضور حدود 2 بیلیون کاربر فعال در شبکه‌های اجتماعی و این یعنی فرصت جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر از طریق به کارگیری استراتژی‌های مناسب

به فکر رونق بخشیدن به کسب و کار خود هستید؟

با ما در تماس باشید

طراحی سایت سئو آژانس خلاقیت سکو امنیت طراحی لوگو شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا

مشخصات خود را وارد نمایید تا ما با شما تماس بگیریم